• رنگ بندی و تنوع کاغذ دیواری

  بازدید : 71 بار | زمان مطالعه : 5 دقیقه

  به یاد داشته باشید که دیوار و سقف عناصری ثابت معماری و مشخص کننده ی فضای متعلق به شما هستند و نه یک چهار دیواری برای محافظت از مبلمان و اشیای تزئینی .

  بیشتر بخوانید
 • کاربرد ها و تاثیرات مبلمان بر دکوراسیون

  بازدید : 79 بار | زمان مطالعه : 7 دقیقه

  مبلمان،اساس آن چیزی است که خانه ی قابل زندگی و دوست داشتنی را ایجاد می کند .اتاقی را از تمام مبلمان آن خالی کنید،آنچه باقی می ماند،پوسته ای خالی و محیطی عاری از راحتی وحظ بصر است . البته راحتی برای اشخاص معنی مختلفی دارد وتعریف آن بستگی به شما دارد ولی برای تعریف آن، با دقت عمل کنید و شتاب نورزید . برای در نظر گرفتن نیاز های حال و آینده،فضای لازم وشیوه ی زیست خود ،وقت بگذارید . نه فقط تنها با چشم بلکه با این هدف که مبلمان انتخابی شما واقعا از لحاظ سبک،اندازه و عملکرد با اتاق شما مناسبت دارد آن را مورد ملاحظه قرار دهید .

  بیشتر بخوانید
 • شناخت مختصری از جنس پارچه ها و لکه بری آن ها

  بازدید : 120 بار | زمان مطالعه : 6 دقیقه

  پارچه ها هویت آرایشی دارند.آنها را می توانید به صورت متری خریداری نماید . با بافت ها،الگو،رنگ ها و ترکیب رنگ های مختلف،به داخل زندگی خود بیاورید،تا باعث تلطیف خطوط معماری فضای شما شوند . روحیه ی طراحی شده در پارچه،مسیر چین و پلیسه ها و موج های لغزان آن در اتاق،فوق العاده حال آفرین است . مجموعه ی این موارد باعث تسریع در احساس زیبایی و لذت از آن می شود . انتخاب پارچه می تواند بیشترین حالت آفرینش هنری و ارضای شخصی برای آرایش خانه باشد و بهترین تجربه ی شمای تازه کار.این فصل شما را در راه انتخاب خوش مصرف ترین پارچه ها برای حرفه ی شما یاری می نماید و این عمل زیبا تر از آن است که به نظر آید .

  بیشتر بخوانید
 • بکار گیری رنگ بندی مناسب

  بازدید : 130 بار | زمان مطالعه : 5 دقیقه

  ابتدا رنگ است که وارد گود می شود . رنگ،اعم از این که اولین اثرگذاری باشد یا در تحلیل نهایی آن چیزی است که اتاقی را زیبا و مطرح می کند و رمز آرایش موفقیت آمیز است . بدون رنگ،حتی دوست داشتنی ترین فضاآرایی به نظر بی روح جلوه می کند . عکس آن نیز صادق است یعنی رنگ می تواند همه چیز،حتی موارد آزار دهنده ی چشم را زیبا جاوه دهد،چیز هایی که موجب لذت بصری است . رنگ با وسعت بخشیدن یا محدود و کوچک جلوه دادن یک فضا،بلند یا کوتاه نشان دادن سقف،و حتی تغییر حالات،سحر و جادو کند . به این صحبت ها باید اضافه کنم که چون هزینه اش گران نیست،به همین دلیل،در آرایش،ثروتی این چنین ارزشمند محسوب می شود . اگر تاکنون در مقابل استفاده و انتخاب رنگ کم جرات دهید . شهامت،خود حاصل درک چگونگی عملکرد رنگ است . در این فصل به شما نشان خواهیم داد که چگونه راه خود را به سوی موفقیت پیدا کنید .

  بیشتر بخوانید