نکات اصولی برای چیدمان اتاق

بازدید : 121 بار | زمان مطالعه : 9 دقیقه

شکل دهی و چیدمان فضای داخلی

در کار چیدن اتاق ، مهم نه مقدار فضای موجود ، بلکه میزان تخیلی است که در استفاده ار آن فضا به کار برده ایم . نمی شود ادعا کرد که برای هر اتاق تنها یک روش طراحی ((صحیح)) وجود دارد و بس . سه اصل اولیه درباره ی چیدن موفق عبارت است از : مقیاس معقول ، تعادل و تناسب . ( البته بسیارند ترفند های دکوراسیون و طراحی که می توانیم به کار ببریم تا عملکرد و قیافه اتاق را به گونه دلخواه در آوریم .)

چیدمان اتاق

اصول چیدمان اتاق

در چیدمان وسایل اتاق عامل تعیین کننده نه تنها شکل ظاهری اتاق ، که به نحوی زندگی که در آن جریان می یابد بستگی دارد . بدون طرح حساب شده ، اتاقی که باید جلوه گاه کار و کوشش باشد حال وهوایی آشوبنده و ولنگار به خود می گیرد و کنج فراغتگاه ، دچار مزاحمتی کلافه کننده می شود و به یک فضای کوچک خفقان آور جلوه می کند .

راز موفقیت در این است که جزء جزء عناصر در مجموع با هم ارتباط ، تناسب و همخوانی داشته باشد .

چیدمان اتاق

نکات چیدمان اتاق

در زمینه ی چیدمان اتاق و انتخاب مبلمان ، پرده و کاغذ دیواری مناسب با توجه به معماری داخلی شما و زیبا سازی فضای شما و در عین حال داشتن فضای مناسب و شلوغ نبودن آن ،می توانید بر روی مشاوران متخصص ما حساب کنید.

**متخصصان ما با در نظر گرفتن نظرات ، علایق و سلیقه ی شما و با بررسی و طراحی فضای داخلی شما بر روی کاغذ و نرم افزار های مرتبط در نظر می گیرند.**ارتباط با ما

همچنان که برای عکس و نقاش ، ترکیب ، جزو ضرورت های اساسی است . ترکیب یعنی ایجاد توازن در مقیاس تعادل بصری و رنگ . چیدن اتاق ، ترکیب یعنی توزیع مبلمان - اعم از قطعه های کوچک و بزرگ ، اشیاء جانبی ، رنگ های تاکیدی و الگوهایی برای سراسر فضای موجود به شیوه ای دلچسب .

روح دهی و تاثیرات روانی رنگ بر دکوراسیون

چیدمان اتاق

بهترین روش ها برای چیدمان اتاق

نسخه ی شفا بخش فوری برای اتاقی که به عادت های دیرپا گرفتار آمده ، دگرگونی است . تنها با یک جابجایی ساده ی اجزای فضای داخلی ، می توان چهره ای تازه ای به آن بخشید و امکان فراغت زندگی را بیشتر کرد . ولی برای اتاقی که قرار است هم نیاز امروز را برآورد و هم راحتی و آسایش آینده را ، درست تر این است که از همان ابتدای کار ، به عامل انعطاف پذیری توجه خاص شود .

چیدمان اتاق