رنگ بندی و تنوع کاغذ دیواری

بازدید : 437 بار | زمان مطالعه : 5 دقیقه

تاثیرات کاغذ دیواری بر معماری داخلی

به یاد داشته باشید که دیوار و سقف عناصری ثابت معماری و مشخص کننده ی فضای متعلق به شما هستند و نه یک چهار دیواری برای محافظت از مبلمان و اشیای تزئینی.

انواع سبک های دکوراسیون
در هر اتاق بیش ترین مقدار رنگ، نقش و جنسیت متعلق به آن هاست. دیوار ها آفریننده ی حال و هوای اتاق و سبک معماری آن به حساب می آیند و سردی و گرمی فضای داخلی به آن بستگی دارد. از لحاظ بصری فضا را جمع و جور یا گسترده به نمایش در می آورد. پدید آورنده ی تخیل طراحی بوده و مهارت فنی او را در معماری و آرایش خانه به اثبات می رسانند. امروزه به دلیل تنوع مصالح در بازار، انتخاب شما می تواند دیوار ها و سقف منحصر به فرد و متمایزی از نمونه های مشابه بیافریند.

کاغذ دیواری در آشپز خانه

 

کاربرد های کاغذ دیواری

در مورد بسیاری از مسایل دکوراسیون راه حل قطعی، پوشش دیواری مناسب است.

کاغذ دیواری

بیشترین کاربرد های کاغذ دیواری

اگر دیوار ها آسیب دیده اند و باید آثار آسیب را مخفی کرد، با اینکه می خواهید اتاق کسالت باری به چشم جالب بیاید، لازم است، کانون تمرکزی طراحی شده ، به اتاق اضافه شود، اگر می خواهید خطوط و یا بافت های خشن یا نامتعارف عناصر معماری اتاق را نرم و ملایم و عادی جلوه دهید، سرانجام اگر مانده اید که با چار دیواری بی هویت خود چه کنید تا آرایشی متشخص و بیانگر داشته باشد، راه چاره ی همه ی این ها و مشکلاتی از این دست در پوشش دیوار نهفته است.

تاثیر کاغذ دیواری بر معماری داخلی

از نقش های گلدار ظریف تا نقش های بی پروای هندسی، از سادگی راه راه تا طرح های هنری با پرداخت هایی که طرح و جنس  و بافت ویژه ای را تقلید می کند، همه و همه امکانات و گزینه هایی است که در اختیار شماست.  

کاغذ دیواری بقل قفسه